Меню
×
Укр
...
Оплата і доставка

Доставка

Шановний клієнте!!!  

Після оформлення замовлення наш співробітник зателефонує вам і вкаже орієнтовну дату отримання обраного Вами товару.

Доставка в відділення "Нової Пошти"
Доставка оплачується продавцем при замовленні від 5 000 грн. Будьте уважні, при оформленні замовлення вкажіть ім'я та прізвище людини, яка буде отримувати посилку, а також вкажіть номер відділення "Нової Пошти". Увага! Комісія за накладений платіж (2% від суми післяплати + 20 грн.) оплачується у відділенні "Нової Пошти" замовником.

Статус посилки можна подивитися тут: novaposhta.ua/ru/tracking

Як забрати замовлення з відділення нової пошти:

Ви отримаєте SMS-повідомлення від компанії "Нова Пошта" на свій номер телефону з зазначеним номером накладної та відділенням, де можете забрати посилку. Для Вашої зручності посилка буде зберігається в відділенні протягом 5 діб. По закінченню зазначеного терміну посилка повертається продавцю. При отриманні замовлення, щоб уникнути непорозумінь, Ви обов'язково повинні мати документи, що підтверджують Вашу особу.

 

Витрати щодо скасування замовлення та повернення товару оплачуються продавцем.

 

Оплата

При оформленні замовлення Ви маєте можливість здійснити оплату як карткою VISA, так і Mastercard. Наш співробітник зателефонує у зручний для Вас час з 8-30 до 18-00 для уточнення деталей грошового переказу, та підтвердження замовлення.

Персональні дані замовника обробляються тільки з його згоди. Адміністрація сайту гарантує конфіденційність персональних даних.

 

Всі питання Ви можете з'ясувати за телефоном +38(067) 388 62 60  з 9-00 до 18-00.